Torowe szaleństwo

Time Attack to nietypowe wydarzenie torowe, gdzie rywalizujesz sam ze sobą. Bij rekordy okrążeń i patrz, jak za każdym przejazdem urywasz kolejne cenne sekundy. Uczestnikom oraz prowadzącym przyświeca motto „szybciej na torze, bezpieczniej na ulicy”. Po dniu pełnym emocji i nowej wiedzy możesz opublikować swój czas, dzięki czemu porównasz swoje tempo jazdy z innymi osobami. Podejmiesz rękawicę?

Motocykle serii YZF-R czują się na torze jak w domu, dlatego będą Wam towarzyszyć podczas każdego wydarzenia. No bo kto, jak nie nowe R3 i R125? A to wszystko pod czujnym okiem bardzo doświadczonych motocyklistów. Poznajcie ich – instruktor Janusz Czaja oraz wydawca Świata Motocykli Andrzej „Simpson” Drzymulski.

Podział na grupy

Uczestniczy szkoleń będą podzieleni na trzy grupy, aby w komfortowych warunkach szlifować swoje umiejętności.

Pierwsza grupa – C – początkująca jest przeznaczona dla osób, które dopiero poznają tajniki jazdy na torze, dlatego będą jeździć pod okiem Janusza oraz Andrzeja.

Druga grupa – B – średniozaawansowana jest skierowana do osób obytych z torem, które jednak chcą jeszcze dać sobie nieco oddechu i jechać wolniejszym tempem.

Trzecia grupa – A – zaawansowana to już prawdziwa jazda torowa, gdzie tempo jest zawrotne.

Oczywiście niezależnie od grupy, każdemu przyświeca jeden cel – śrubować swoje własne czasy okrążeni i dobrze się przy tym bawić.

Jazdy dzielą się na sesję poranną (9:00 – 13:00) oraz popołudniową (13:30 – 17:30).

Tor Słomczyn

Tor Słomczyn to obiekt zlokalizowany ok. 50 kilometrów od Warszawy. Równa nawierzchnia i rozbudowana infrastruktura sprzyjają szybkiej i dynamicznej jeździe, a różne konfiguracje toru pozwalają na pełne wykorzystanie potencjału motocykli.

Długość: 1208 metrów
Szerokość: 8 metrów
Lokalizacja: Słomczyn 66, 05-600 Grójec

Co otrzymujesz?

 • co najmniej 5 sesji treningowych na torze wyścigowym
 • profesjonalny pomiar czasów techniką chronometrażu live (z dostępem online)
 • możliwość aktualizacji czasów w profilu TimeAttack.pl
 • relację foto z eventu
 • możliwość trenowania z profesjonalnymi zawodnikami
 • cenne rady od profesjonalistów
 • grupa początkująca wjeżdża na tor z instruktorem, który pokazuje nitkę
 • możliwość zwyciężenia w jednej (lub więcej) z 6 kategorii: Najszybszy Typ, Najszybsza Typiara, Stary Motor i Może, Będę Szybsza, Będę Szybszy i Najszybszy/a z Wąsami

Wymagania:

 • sprawny technicznie motocykl
 • kombinezon jedno lub dwu częściowy
 • atestowany kask
 • odpowiednie, wysokie obuwie motocyklowe
 • rękawiczki motocyklowe
 • przyjazd na miejsce co najmniej 20 minut przed rozpoczęciem sesji

Co tu dużo mówić – brakuje już tylko Ciebie! Wskakuj na motocykl, zaklep termin i do zobaczenia na torze. A, właśnie! Pamiętajcie, że na uczestników, którzy przyjadą na motocyklu Yamaha, czeka 20% zniżki!

Zapisz się już teraz!

Nie pasuje Ci termin wydarzenia lub lokalizacja, ale chcesz wziąć udział? Nie ma problemu! Zobacz, gdzie jeszcze organizujemy Time Attack:

Bilet dla użytkownika motocykla Yamaha
159 zł
Bilet dla użytkownika motocykla innej marki
199 zł

Początkująca jest przeznaczona dla osób, które dopiero poznają tajniki jazdy na torze, dlatego będą jeździć pod okiem Janusza oraz Andrzeja.

Średniozaawansowana jest skierowana do osób obytych z torem, które jednak chcą jeszcze dać sobie nieco oddechu i jechać wolniejszym tempem.

Zaawansowana to już prawdziwa jazda torowa, gdzie tempo jest zawrotne.

wydawca
W 2018 roku wykonał stunt życia biorąc na siebie prowadzenie najstarszego magazynu motocyklowego. Momentami ekscentryczny stuntrider dorósł do poważnej, wydawniczej pracy pozostając przy tym Andrzejem. Lubi: wszystkie motocykle, żonę i psa (kolejność przypadkowa).
instruktor
Od 2010 roku specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń dla motocyklistów. Wspólnie z Grupą Image, przygotowuje materiały dydaktyczne dla osób przystępujących do egzaminu w zakresie kat. A, B, C, D, C+E. Posiada uprawnienia instruktora techniki jazdy, egzaminatora na prawo jazdy, instruktora nauki jazdy.Zgromadzone doświadczenie pozwala mu na organizowanie imprez takich jak Track Day dla osób jeżdżących na motocyklach różnych marek.
Szczegóły Wydarzenia

Klikając przycisk "Zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na podany adres mailowy.

FreshMail.pl