North-South Poland Touristic Rally 2020 powered by Yamaha, czyli Turystyczny Rajd Polski Północ-Południe, napędzany przez Yamaha – to propozycja dla wielbicieli turystycznych rajdów motocyklowych enduro. Jeżeli marzysz o przygodzie, chcesz się sprawdzić w jeździe w ternie to jest impreza właśnie dla Ciebie!

W sezonie 2020 przygotowaliśmy dla Was 4 dni zabawy na 4 etapy rajdu. Trasa powiedzie Was ze wschodu na zachód kraju.  Czekają odcinki dzienne o długości od 200 do 300 km i jeden odcinek nocny o długości ok 80km. Cztery różne tajemniczych lokalizacji noclegów i ponad 900 km szutrowo-polnych, jak i leśnych  tras dla ciężkich motocykli enduro  z dala od głównych szlaków! Are you ready to race?

Trasy

Rajd prowadzić będzie w 80-90% po drogach nieutwardzonych. Trasa przejazdu układana jest tak, aby wiodła przez najatrakcyjniejsze miejsca regionu z dala od głównych dróg. Na trasie przejazdu należy być przygotowanym na wszystkie rodzaje nawierzchni. Organizator zaleca opony typu kostka np. Mitas E-09 czy Metzeler Karoo 3 z homologacją drogową. Do startu w rajdzie zaleca się posiadanie doświadczenia w jeździe motocyklem oraz minimalnego doświadczenia w objeżdżeniu w terenie. Rajd dostępny jest dla wszystkich marek motocykli powyżej 490ccm z wyłączeniem motocykli typu cross oraz quadów. Ograniczenie pojemności nie dotyczy weteranów (motocykli), skuterów oraz pojazdów kierowanych przez kobiety. Startujące w rajdzie motocykle muszą posiadać ważny przegląd techniczny, ubezpieczenie OC oraz być zarejestrowane.

Baza Rajdu

Bazę noclegową stanowią hotele i ośrodki oferujące pokoje z łazienkami zarówno dwuosobowe, jak i wieloosobowe. Zakwaterowanie w poszczególnych miejscach będzie dokonywane na miejscu przy uwzględnieniu preferencji uczestników, zgodnie z dostępną strukturą pokoi. Dzień zaczynamy od wspólnego śniadania, po którym następuje start na trasę rajdu. Po całodziennej rywalizacji spotykamy się w kolejnym miejscu, gdzie wspólnie zasiadamy do wieczornej biesiady. W bazie rajdu dostępny będzie namiot serwisowy z oświetleniem, podstawowymi narzędziami oraz kompresorem. We wszystkich obiektach noclegowych znajduje się zamykany na noc parking. Na wieczornych biesiadach obowiązuje zakaz wnoszenia własnego alkoholu, który będzie dostępny do nabycia indywidualnie w miejscu zakwaterowania lub pobierana będzie oplata – „korkowe”.

Więcej informacji o trasie, nagrodach i pakiecie znajdziesz tu >>

Szczegóły Wydarzenia

Klikając przycisk "Zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na podany adres mailowy.

FreshMail.pl