Turystyczny Rajd Polski Północ-Południe, którego jesteśmy partnerem to pozycja obowiązkowa dla miłośników turystycznych rajdów motocyklowych.
Czeka na Was 6 dni zabawy, 5 dni zmagań na pięciu etapach rajdu. Dziennie będziemy pokonywać od 250 do ponad 300 km! Noclegi są owiane tajemnicą, a cała trasa to 1400 km szutrowo-polnych, jak i leśnych klimatów. Tutaj ciężkie motocykle enduro będą się czuły jak w domu. Jesteście gotowi?

North-South Poland Touristic Tally 2019 (rajd wędrowny po bezdrożach), jak sama nazwa wskazuje, wiedzie z północy na południe Polski. Pierwsza edycja odniosła ogromny sukces, dlatego tym razem organizatorzy podnieśli poprzeczkę jeszcze wyżej – jest to najdłuższy rajd tego typu w kraju! Ruszamy znad morza, a kończymy rywalizację w górach na Ziemi Kłodzkiej.

Na uczestników czekają nie lada wyzwania – brody rzeczne, leśne dukty, piaszczyste polne drogi i dziesiątki kilometrów szutrowych bezdroży. Każdy etap to kolejne punkty kontrolne, gdzie zawodnicy będą mogli zdobyć cenne punkty. Najciekawsze miejsca w regionie oraz masa turystycznych atrakcji czekają już tylko na Ciebie!
Więcej informacji o pakietach, nagrodach oraz trasach znajdziesz na stronie rajdymotocyklowe.com,
a jeśli od razu chcesz przejść do formularza zgłoszeniowego kliknij tu

Szczegóły Wydarzenia

Klikając przycisk "Zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na podany adres mailowy.

FreshMail.pl