Trenuj z Motocykl Action Team i Yamahą!

Wszystkich tych, którzy chcą jeździć sprawniej, szybciej i bezpieczniej, zapraszamy wraz z siecią dealerską na wyjątkowy cykl Motocykl Action Team 2019. W tym roku zostaliśmy partnerem wydarzenia, które organizowane jest przez miesięcznik Motocykl we współpracy z Torem Modlin. Jak sami widzicie, rok 2019 zapowiada się bardzo intensywnie – czeka na Was aż 15 edycji szkoleń, o zróżnicowanym poziomie. Jesteście gotowi?

Level 2 – dla zaawansowanych

Level 2 adresowany jest do wszystkich motocyklistów mających doświadczenie w jeździe na motocyklu. Przed przyjazdem na poziom zaawansowany warto odbyć podstawowe szkolenie „Level 1”, choć nie jest to warunek konieczny.

W trakcie szkolenia uczestnicy będą doskonalić technikę jazdy, która przydaje się podczas jazdy z większymi prędkościami. Nacisk zostanie położony na szybkie i sprawie poruszanie się na motocyklu, z zachowaniem niezbędnego na drodze bezpieczeństwa. To, co wyniesiecie z tego szkolenia to umiejętne balansowanie ciałem, właściwe wybieranie punktu wejścia w zakręt i wyszukiwanie optymalnej linii przejazdu. Zrozumiecie też, jak ważna w trakcie jazdy jest praca wzrokiem, a także zgłębicie technikę świadomego przeciwskrętu.

Tor Modlin

Tor Modlin to nowoczesny ośrodek doskonalenia jazdy. Malownicze, zielone miejsce w sąsiedztwie Lotniska Modlin to zaledwie 36 km od Warszawy, co sprawia, że dojazd nie powinien nikomu sprawiać problemów . Do dyspozycji są aż dwa niezależne od siebie tory, a na jednym z nich – torze szkoleniowym – wydzielony został plac dedykowany motocyklom.

Lokalizacja: ul. gen. Wiktora Thommee 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Zapisz się już teraz!

Szkolenie LEVEL 2
649 zł

Obserwacja drogi, fazy zakrętu, hamowanie z międzygazem, łączenie wszystkich elementów technicznych poznanych na poprzednim szkoleniu- powtórzenie

Technika pokonywania zakrętów, przebieg faz zakrętu dobór optymalnego toru jazdy, hamowanie z międzygazem, hamowanie w zakręcie.

Doskonalenie jazdy, łączenie elementów poznanych w trakcie szkolenia 1 i 2 stopnia, prędkość́ najazdu w zakręt, poprawna pozycja w zakręcie, optymalizacja toru jazdy.

Szczegóły Wydarzenia

Klikając przycisk "Zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na podany adres mailowy.

FreshMail.pl