Trenuj z Motocykl Action Team i Yamahą!

Wszystkich tych, którzy chcą jeździć sprawniej, szybciej i bezpieczniej, zapraszamy wraz z siecią dealerską na wyjątkowy cykl Motocykl Action Team 2019. W tym roku zostaliśmy partnerem wydarzenia, które organizowane jest przez miesięcznik Motocykl we współpracy z Torem Modlin. Jak sami widzicie, rok 2019 zapowiada się bardzo intensywnie – czeka na Was aż 15 edycji szkoleń, o zróżnicowanym poziomie. Jesteście gotowi?

Level 1 – dla początkujących

W trakcie tego szkolenia nacisk zostanie położony na kontrolę motocykla. Dedykowane jest osobom, które chcą lepiej zrozumieć swój motocykl, oswoić się z nim i przy okazji zobaczyć, jak jednocześnie można jeździć sprawnie i bezpiecznie. To, co wyniesiecie z tego szkolenia, oprócz poczucia pewności na motocyklu, to płynniejsze pokonywanie zakrętów, szybsze dostrzeganie zagrożenia i skuteczniejsze hamowanie. To wszystko sprawi, że będziecie szybsi na drodze, ale z zachowaniem bezpieczeństwa i zrozumienia motocykla.

Czujesz, że potrzebujesz większych wyzwań? Zapisz się na szkolenie dla zaawansowanych!

Tor Modlin

Tor Modlin to nowoczesny ośrodek doskonalenia jazdy. Malownicze, zielone miejsce w sąsiedztwie Lotniska Modlin to zaledwie 36 km od Warszawy, co sprawia, że dojazd nie powinien nikomu sprawiać problemów . Do dyspozycji są aż dwa niezależne od siebie tory, a na jednym z nich – torze szkoleniowym – wydzielony został plac dedykowany motocyklom.

Zapisz się już teraz!

Szkolenie LEVEL 1
499 zł

Przygotowanie do jazdy, pozycja na motocyklu , ergonomia

Bezpieczne ruszanie i zatrzymywanie, jazda z minimalną prędkością̨, slalom szybki z jedną ręką̨ na kierownicy, slalom wolny z przesunięciem, zawracanie na małej przestrzeni podczas jazdy i z zatrzymania

Skręcanie techniką „świadomego” przeciwskrętu, hamowanie awaryjne na prostej, techniki hamowania z jednoczesną redukcją biegów, jazda po okręgu obserwacja drogi

Łączenie elementów technicznych poznanych w trakcie szkolenia w praktyce, pozycja w zakręcie, fazy zakrętu

Szczegóły Wydarzenia

Klikając przycisk "Zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na podany adres mailowy.

FreshMail.pl